
Сидушка AceCamp Portable Pad зелена, складається з XPE, легка і компактна
- В наявності
- Код: 4-3939
312 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AceCamp сидушка Portable Pad зелена
AceCamp Portable Pad – м'яка складана сидушка з XPE-матеріалу. Завдяки своїй конструкції, дуже компактно складається і займає мінімум місця.
Ключові характеристики
- Матеріал: Пінополіетилен
- Вага: 45 г
- Розмір: 40 х 30 х 1 см
- Тип: Не надувна
Особливості
- Виготовлена з надлегкої поліетиленової піни
- Складається гармошкою
- Складається з чотирьох секцій
- В комплекті чохол
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Чотиришарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 312 ₴

