
AceCamp мангал вугілля BBQ гриль Класичний Малий, складний, нержавіюча сталь, 2.4 кг
- Немає в наявності
- Код: 4-1600
2 704 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AceCamp мангал на вугіллі BBQ Grill Classic Small
AceCamp мангал на вугіллі BBQ Grill Classic Small – легкий складаний мангал у компактному розмірі для організації пікніка. З його допомогою можна приготувати м'ясо на грилі в парку, біля моря, в поході і навіть на балконі. Складана конструкція, низька вага, компактний дизайн, продумана форма і міцна сумка для перенесення мангала створені для виїзних пікніків. Виготовлений із нержавіючої сталі, швидко нагрівається і допомагає приготувати ідеальне барбекю.
Ключові характеристики
- Складаний та компактний
- Легкий – вага 2.4 кг
- Виготовлений із нержавіючої сталі
- У комплекті – сумка для перенесення та зберігання
Докладні технічні дані
- Вага: 2.4 кг
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Розмір: 36 х 34 х 22 см
- Розмір в упакованому вигляді: 36 х 19.5 х 5.5 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Основні | |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Упаковка | Сумка |
- Ціна: 2 704 ₴





