
AceCamp мангал Charcoal BBQ Grill Classic Large - складний легкий 4.2 кг, нержавіюча сталь, для пікніка
- Немає в наявності
- Код: 4-1601
3 900 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AceCamp мангал вугілля BBQ гриль Класичний Великий
AceCamp вугілля BBQ гриль Класичний Великий – легкий складаний мангал збільшеного розміру для організації пікніка. З його допомогою можна приготувати м'ясо на грилі в парку, біля моря, в поході і навіть на балконі. Складна конструкція, низька вага, компактний дизайн, продумана форма та міцна сумка для перенесення мангала створені для виїзних пікніків. Виготовлений з нержавіючої сталі, швидко нагрівається і допомагає приготувати ідеальне барбекю.
Ключові характеристики
- Складний і компактний
- Легкий – вага 4.2 кг
- Виготовлений з нержавіючої сталі
- В комплекті – сумка для перенесення і зберігання
Подробиці технічних даних
- Вага: 4.2 кг
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Розмір: 42 х 42 х 27 см
- Розмір в упакованому вигляді: 46 х 27 х 5.5 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 27 мм |
| Довжина робочої поверхні | 42 мм |
| Ширина робочої поверхні | 42 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 0 шт. |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Упаковка | Сумка |
| Основні | |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Антикорозійне |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 3 900 ₴





