
Рама Pride ROCX Tour 28" L 2022 Зелена, хром-молібден, гравійний туринг
- В наявності
- Код: 5-FRA-24-33
17 160 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама 28" Pride ROCX Tour рама - L 2022 Зелений Блиск + вилка
СТВОРІТЬ ТУРИСТИЧНІ МРІЇ! З моменту свого першого появи на ринку Pride Rocx Tour завоював величезну армію шанувальників серед досвідчених райдерів і став для багатьох квитком у захоплюючий світ велосипедного туризму. Цей байк можна використовувати як транспорт на будь-який випадок життя: комутер для щоденних поїздок, гравійник для веселих прокаток по бездоріжжю, ну і звісно ж турінг для довгих подорожей.
Ключові особливості
- Рама і вилка виготовлені з хром-молібдену
- Для полегшення конструкції використана технологія «баттинг»
- Хромоль добре поглинає дрібні вібрації від дороги і витримує великі навантаження
- Комфортна геометрія для далеких поїздок без втоми
- Велика кількість бонок для розміщення фляг, аксесуарів і сумок
- Підтримує установку повнорозмірних брызговиків
- Колеса кріпляться жорсткими наскрізними осями
- Підтримує установку покришок МТБ шириною до 2.4”
Характеристики
- Матеріал: Cr-Mo 4130 Сталь
- Сумісні колеса: 700Cx2.2’’ / 650Bx2.4’’
- Сумісні втулки: передня 100х15 мм / задня 142x12 мм
- Сумісні осі: передня 125 мм M15х1.5P / задня 165 мм М12х1.5P
- Стандарт кріплення гальм: IS
- Стандарт каретки: BSA 68 мм
- Стандарт керма: неінтегрована (виносна) 38х2.0 мм
- Стандарт підсідельного штиря: 27.2 мм
- Сумісний хомут: 29.6 мм
- Вага: 3.6 кг у розмірі М (рама 2.4 кг + вилка 1.2 кг)
Комплектація
- Кермо (підшипники в корпусі)
- Хомут підсідельної труби (на болті)
- Осі (передня та задня)
- Кронштейн заднього перемикача
- Направляючі для проводки тросів і гідроліній
Бренд: Pride
Тип: Рама
Діаметр колеса: 28"/700С
Матеріал рами: Сталь
Призначення рами: Гравійні
Підвіска: ригід
Розмір рами: L
Колір велосипеда: Зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Вага | 3.6 кг |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 3.6 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | L (175-190 см) |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Гравійний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
- Ціна: 17 160 ₴

