
Рама 28" Pride ROCX Tour L 2022 Оранжева, хром-молібден, для туризму та гравійних маршрутів
- В наявності
- Код: 5-FRA-74-05
17 160 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама 28" Pride ROCX Tour рама - L 2022 Оранжева + вилка
Побудуйте туринг мрії з рамою Pride Rocx Tour, яка завоювала величезну армію фанатів серед досвідчених райдерів. Цей байк можна використовувати як транспорт на будь-який випадок життя: комутер для щоденних поїздок, гравійник для веселих покатушок по бездоріжжю, і, звичайно ж, туринг для довгих подорожей. Кожному райдеру надається можливість зібрати свій унікальний туринг мрії з фреймсетами Rocx Tour.
>Ключові особливості:- Рама і вилка виготовлені з хром-молібдену.
- Технологія «баттинг» для полегшення конструкції труб рам.
- Хромоль добре поглинає дрібну тряску від дороги, витримує великі навантаження і менше кородує в порівнянні з звичайною сталлю.
- Комфортна геометрія дозволяє проїжджати великі відстані без надмірної втоми.
- Велика кількість бонок для розміщення пляшок, аксесуарів, енікейджів або сумок.
- Можливість установки повнорозмірних крил.
- Колеса кріпляться жорсткими крізними осями.
- Підтримує установку покришок МТБ шириною до 2.4”.
Характеристики:
Технічні дані:
- Матеріал: Cr-Mo 4130 Сталь
- Сумісні колеса: 700Cx2.2’’ / 650Bx2.4’’
- Сумісні втулки: перед 100х15 мм / зад 142x12 мм
- Сумісні осі: перед 125 мм M15х1.5P / зад 165 мм М12х1.5P
- Стандарт кріплення гальм: IS
- Стандарт каретки: BSA 68 мм
- Стандарт рульової: неінтегрована (виносна) 38х2.0 мм
- Стандарт підсідельного штиря: 27.2 мм
- Сумісний хомут: 29.6 мм
- Вага: 3.6 кг у розмірі М (рама 2.4 кг + вилка 1.2 кг)
Комплектація:
- Рульова колонка (підшипники)
- Хомут підсідельної труби (на болті)
- Оси (попереду та ззаду)
- Кронштейн заднього перемикача
- Направляючі для прокладки тросів і гідроліній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Вага | 3.6 кг |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна вага | 3.6 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | L (175-190 см) |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Туристичний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Підніжка | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
- Ціна: 17 160 ₴

