
Грипси Lizard Skins DANNY MACASKILL 136мм, Ultra Purple, з замком для велосипеда та самоката
- В наявності
- Код: 5-GRI-99-07
1 452 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грипси Lizard Skins DANNY MACASKILL 136мм, з одним замком, Ultra Purple
Грипси Lizard Skins MACASKILL забезпечують відмінний контроль та хорошу амортизацію. Сумісні з більшістю керм і ідеально підходять для тих, хто цінує якість та зручність.
Ключові характеристики
- Матеріал: гума
- Довжина: 136 мм
- Діаметр: 29,5 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Вага: 88 г
Додаткові параметри
- Бренд: Lizard Skins
- Тип: Грипси
- Опції: З замком
- Колір грипс: Фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 88 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Гумове покриття |
| Розмір | M |
| Тип | Гріпси |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 см |
| Діаметр | 29.5 мм |
- Ціна: 1 452 ₴

