
Грипси Lizard Skins MACHINE 135мм з замком, чорні, для велосипеда та самоката
- В наявності
- Код: 5-GRI-21-33
1 452 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грипси Lizard Skins MACHINE 135мм, з одним замком, Jet Black
Грипси Lizard Skins MACHINE з рельєфним вафельним малюнком та спеціальним складом гуми забезпечують максимальний контроль над керуванням і хорошу амортизацію. Сумісні з більшістю керм.
Характеристики
Основні параметри
- Матеріал: гума
- Довжина: 135 мм
- Діаметр: 31 мм
- Вага: 101 г
- Бренд: Lizard Skins
- Вид: Грипси
- Опції: З замком
- Колір грипс: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 101 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Ергономічні |
| Розмір | M |
| Тип | Гріпси |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Діаметр | 31 мм |
- Ціна: 1 452 ₴

