
Спальний мішок Pinguin Trekking 190 Khaki, трисезонний, з утеплювачем ThermicFibre, комфорт від +2°C до -4°C.
- Немає в наявності
- Код: 1-PNG 238341
4 292 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Pinguin Trekking 190 2020 Khaki
Трисезонний спальний мішок Pinguin Trekking 190 чудово підходить для походів, трекінгу, подорожей та велоекскурсій. Утеплювач ThermicFibre забезпечує комфорт і тепло під час трисезонного використання. Верхній матеріал Polyester — це тонка, але водночас дуже міцна тканина з високими показниками зносостійкості. Матеріал має додаткову водовідштовхувальну обробку DWR, яка забезпечує надійний захист від конденсату та весняного дощу.
Ключові характеристики
- Наповнювач: ThermicFibre 1 - 150 г/м²
- Матеріал верху: Polyester DWR
- Внутрішній матеріал: Polyester Soft
- Температура комфорту для жінок: +2°C
- Температура комфорту для чоловіків: -4°C
- Температура екстриму: -20°C
- Вага: 1650 г
- Колір: Зелений
- Упакований: Ø22 x 42/29 см
- Довжина спальника (зріст): 190 см (130-170 см)
- Стать: Unisex
- Утеплювач спальника: Синтетика
Докладні технічні дані
Спальний мішок прекрасно зберігає температуру та тепло завдяки наповнювачу ThermicFibre 1. Завдяки обробці волокон силиконом, наповнювач зберігає свою форму і «пухнастість» після тривалої транспортування в компресійному мішку або після прання в пральній машині. Утеплювач завдяки порожнистій конструкції волокон здатен зберігати тепло навіть у вологому стані.
Внутрішній матеріал Polyester Soft за своїми характеристиками дуже схожий на бавовну, він такий же м'який і приємний до тіла, але завдяки синтетичному походженню матеріал більш зносостійкий, легший і компактніший, а найголовніше — він набагато швидше сохне і не затримує вологу. Антибактеріальна обробка волокон тканини запобігає виникненню неприємних запахів.
Особливості
- Форма «кокон» з капюшоном повторює лінії тіла під час сну, але при цьому не обмежує рухів.
- Температурні показники спальника дозволяють використовувати його в міжсезоння.
- Двосторонні блискавки YKK розташовані вздовж всього спальника, що дозволяє регулювати температуру всередині.
- Можливість з'єднувати спальні мішки між собою забезпечується конструктивним рішенням розташування блискавки зліва або справа.
- Вздовж блискавки розташований утеплений край для запобігання втрати тепла.
- Допоміжні стрічки вздовж блискавок для запобігання заїдання підкладки.
- Липучка вгорі блискавки запобігає випадковому розстібанню.
- Утеплений капюшон з затяжкою.
- Утеплений комір на затяжці для збереження тепла.
- Всередині карманчик для цінних дрібниць.
- Компресійний мішок для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 2/-4 Сᵒ |
| Extreme Temperature | 20С |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Зовнішній шар | Polyester DWR |
| Внутрішній шар | Polyester Soft |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre 1 |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | Ø22 x 42/29 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 292 ₴

