
Петля самостраховки Petzl Anneau 80 см, міцність 22 кН, синій колір
- В наявності
- Код: 8-C40A80
422,40 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля самозахист Anneau 80 см синя
Петля Petzl Anneau blue C40A 80 - це міцна модель, виготовлена з поліестеру, яка витримує величезні навантаження до 22 кН. Вона призначена для організації точок страхування та страхувальних станцій, а також для подовження точок страхування. Надійність та висока якість виконання цієї петлі підтверджується сертифікатами CE / UIAA.
Ключові характеристики
- Бренд: Petzl
- Вага: 0.1 кг
- Вид альпінізму: спорт-промальп
- Вік: дорослий
- Для кого: унісекс
- Категорія: Петлі та самозахисти
- Код постачальника: C40A 80
- Матеріал: Нейлон
- Модифікації: 80 см
- Міцність max / min, кН: 22
- Сертифікація: CE, UIAA
- Колір: Синій
- Штрих-код товару: 2000043689017
Докладні технічні дані
Петля Anneau призначена для використання в екстремальних умовах, забезпечуючи надійний захист та стійкість на висоті. Ідеально підходить як для професійних альпіністів, так і для любителів активного відпочинку.
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Petzl |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид альпінізму | спорт-промальп |
| Вік | дорослий |
| Для кого | унісекс |
| Категорія | Петлі та самостраховки |
| Код постачальника | C40A 80 |
| Матеріал | Нейлон |
| Модифікації | 80 см |
| Петлі, самострахівки | петли |
| Міцність max/min, кН | 22 |
| Сертифікація | CE, UIAA |
| Колір | Синій |
| Штрих код товара | 2000043689017 |
- Ціна: 422,40 ₴





