
Аптечка DEUTER First Aid Kit Active EMPTY 9002 папая для дому та подорожей
- В наявності
- Код: 8-49430169002
739,20 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аптечка DEUTER First Aid Kit Active колір 9002 папая (порожня)
Сумка Deuter First Aid Kit Active - EMPTY порожня колір 9002 папая 4943016 9002 є зручною аптечкою першої допомоги з швидким доступом завдяки круговій блискавці та розкладним відділенням.
Ключові характеристики
- Матеріал: Поліестер
- Колір: Червоний
- Бренд: Deuter
- Вага: 0.160 кг
- Вік: Дорослий
- Для кого: Унісекс
- Категорія: Сумочки, гаманці та чохли
- Код постачальника: 4943016 9002
- Розміри (В х Ш х Г), см: 9х12х5
- Сумки: Аптечка
- Штрих-код товару: 2000033944010
Подробиці технічних даних
Аптечка Deuter First Aid Kit Active - ідеальний вибір для тих, хто цінує швидкість доступу до першої допомоги в будь-яких ситуаціях. Її компактний розмір та легка вага роблять її зручною для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальні |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Красний |
- Ціна: 739,20 ₴





