
Крила SKS SPEEDROCKER BLACK
- В наявності
- Код: 7-914912
3 254,16 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкоз'ємні пластикові болотники спеціально для гравійних велосипедів. Діаметр колеса 28", ширина шини до 42 мм, вага 408 г, довжина переднього болотника 500 +210 мм та 950 мм заднього. Чорні матові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 408 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 950 см |
| Довжина переднього крила | 500210 см |
| Ширина заднього крила | 950 см |
| Ширина переднього крила | 500 см |
- Ціна: 3 254,16 ₴

