
Крила SKS RACEBLADE PRO XL MATT BLACK (stealth series)
- В наявності
- Код: 7-791230
2 962,96 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкоз'ємні шосейні хромопластикові болотники для колеса 28", ширина шини до 32 мм, вага 365 г, довжина 565 мм та 730 мм. Чорні матові.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 365 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага заднього крила | 730 г |
| Довжина заднього крила | 730 см |
| Довжина переднього крила | 565 см |
| Ширина заднього крила | 730 см |
| Ширина переднього крила | 565 см |
- Ціна: 2 962,96 ₴

