
Крила SKS VELO 55 JUNIOR 24" BLACK
- В наявності
- Код: 7-614089
975,52 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні пластикові болотники для колеса 24" з шириною шини до 2,1", вага 190 г, довжина 610 мм 800 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 205 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 500 см |
| Довжина переднього крила | 500 см |
| Кріплення переднього крила | на нижню трубу рами |
| Тип кріплення | На раму;До підсідельного штиря |
| Ширина заднього крила | 500 см |
- Ціна: 975,52 ₴

