
Крила SKS VELO 55 CROSS SET, 26-29" BLACK
- В наявності
- Код: 7-528942
1 346,80 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні пластикові болотники для колеса 26"-29" з шириною шини до 2,1" , вага 232 г, довжина 680 мм 870 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 232 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 870 см |
| Довжина переднього крила | 680 см |
| Ширина заднього крила | 870 см |
| Ширина переднього крила | 680 см |
- Ціна: 1 346,80 ₴

