
Крила SKS VELO 42 URBAN SET INCL. U-STAYS, 28"" BLACK"
- В наявності
- Код: 7-459161
1 616,16 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні пластикові болотники для колеса 28" з шириною шини до 38 мм, В комплект входять U-подібні дужки. вага 527 г, довжина 715 мм 870 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 575 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Тип кріплення | На раму |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина заднього крила | 870 см |
| Довжина переднього крила | 715 см |
| Ширина заднього крила | 870 см |
- Ціна: 1 616,16 ₴

