-38%

Крила SKS HIGHTREK 20" JUNIOR SET BLACK
- В наявності
- Код: 7-169909
531,44 ₴
329,21 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові швидкоз'ємні болотники для коліс 20" з шириною шини до 50 мм. Вага 175г, довжина 420мм та 540 мм. Матові чорні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Загальна вага | 175 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | В шток вилки |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага заднього крила | 540 г |
| Довжина заднього крила | 540 см |
| Довжина переднього крила | 420 см |
| Кріплення заднього крила | між перьями |
| Ширина заднього крила | 540 см |
| Ширина переднього крила | 420 см |
- Ціна: 329,21 ₴

