
Палатка MSR Elixir 2 для трекінгу, 2-місна, двошарова, водостійка, хаки
- В наявності
- Код: 6-10331
23 660 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MSR Elixir 2
Шановні клієнти, опис товару ще готується. Якщо у вас є питання - зателефонуйте нам прямо зараз, і наші менеджери будуть раді на них відповісти.
Ключові характеристики
- Вага: 2.77 кг
- Водостійкість дна: 3000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 102 см
- Довжина: 213 см
- Довжина в упаковці: 46 см
- Дуги: Дюралюміній
- Каркас палатки/тенту: Відсутній
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Нейлон
- Мінімальна вага: 2.24 кг
- Призначення: Трекингові
- Вікна вентиляції: 2
- Особливості палатки/тенту: Антимоскітна сітка
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
- Ширина: 127 см
- Ширина в упаковці: 15 см
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.77 кг |
| Мінімальна вага | 2.24 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 127 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Каркас палатки/тента | Відсутній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 23 660 ₴

