
Комплект крил SIMPLA Raptor SDL 26"-28", чорні, з металевими дугами, для захисту від бруду
- В наявності
- Код: 5-MUD-20-69
630 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект крил 26"-28" SIMPLA Raptor SDL + stay, з металевими дугами, чорні
Комплект крил SIMPLA Raptor SDL захистить вас від бруду і бризок під час їзди на велосипеді. Модель універсальна, підходить як для вилок з амортизатором, так і без. Міцний і гнучкий пластик, з якого виготовлені крила, стійкий до зламу та ударам. Заднє крило обладнане металевими дугами для надійної фіксації.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Тип: стаціонарні
- Сумісність з діам. коліс: 24-29"
- Ширина: переднє 80 мм, заднє 75 мм
- Вага: близько 400 г
| Заднє крило | |
|---|---|
| Довжина заднього крила | 75 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба/штир |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 80 см |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Основні атрибути | |
| Загальна вага | 400 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина заднього крила | 75 см |
| Ширина переднього крила | 80 см |
- Ціна: 630 ₴

