
Комплект крил SIMPLA V-brake 26"-28" для МТБ та міських велосипедів, чорні
- В наявності
- Код: 5-MUD-19-06
401 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект крил 26"-28" SIMPLA V-brake SDE чорні
Комплект надійних пластикових крил розроблений для встановлення на велосипеди з гальмівними системами V-brake. Підійде як для МТБ, так і для міського велосипеда.
Ключові характеристики
- Тип: стаціонарні
- Сумісність з діаметром коліс: 26-28"
- Ширина: переднє 68 мм, заднє 68 мм
- Вага: 270 г
Докладні технічні дані
Переднє крило кріпиться за допомогою спеціальної пластини в отвір на горилі вилки, заднє — пластиковим затиском на підсідельну трубу рами та металевою пластиною на перекладині між верхніми пером. Виготовлені з високоміцного та гнучкого ABS пластику, який чудово витримує навантаження та удари під час можливих падінь.
| Заднє крило | |
|---|---|
| Довжина заднього крила | 68 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 68 см |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Основні атрибути | |
| Загальна вага | 270 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина заднього крила | 68 см |
| Ширина переднього крила | 68 см |
- Ціна: 401 ₴

