
Комплект крил SIMPLA Classic SDE 24"-26" для МТБ, чорні, стійкі до ударів
- В наявності
- Код: 5-MUD-19-01
300 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект крил 24"-26" SIMPLA Classic SDE чорні
Класичний комплект крил SIMPLA Classic для МТБ надійно захистить вас від бруду і бризок під час їзди на велосипеді. Переднє крило фіксується болтом на горилі вилки, заднє — на підсідельній трубі та перемичці між задніми перьями. Сумісні з гальмами v-brake. Міцний і гнучкий пластик, з якого виготовлені крила, стійкий до розломів та ударів.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Тип: стаціонарні
- Сумісність з діаметром коліс: 24-26"
- Ширина: переднє 58 мм, заднє 58 мм
- Вага: 235 г
| Заднє крило | |
|---|---|
| Довжина заднього крила | 58 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 58 см |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Основні атрибути | |
| Загальна вага | 235 г |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Тип кріплення | На раму |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина заднього крила | 58 см |
| Ширина переднього крила | 58 см |
- Ціна: 300 ₴

