
Карамат Sirex Everest 10, 185x50x1.0 см, синій, для туризму та активного відпочинку
- Немає в наявності
- Код: 0-Everest10-BC
731 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sirex килимок Everest 10 185x50x1.0 см синьо-антрацитовий
Sirex Everest 10 – легкий і міцний килимок, який захищає від вологи і холоду протягом 3-х сезонів. Виготовлений з закритопористої, фізично зшитої поліетиленової піни, він ідеально підходить для туризму, кемпінгу та активного відпочинку на природі. Обидві сторони килимка мають тиснення, що забезпечує велику зносостійкість. Країна виробництва – Нідерланди.
Ключові характеристики
Докладні технічні дані
- Товщина: 10 мм
- R-value: 1.8 (США)
- Двошаровий, обидві сторони мають тиснення
- Виготовлений з високоякісного екологічно чистого пінополіетилену
- Не містить токсичних інгредієнтів, без запаху
- Легко миється і не вбирає вологу
- Не втрачає теплоізоляційних властивостей при проколі або порізі
- Легко скручується
Колір - Синій.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 185 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтівів |
- Ціна: 731 ₴

