
Карамат Sirex Himalaya 10 185x55x1 см, армований, для 4 сезонів, НАТО-зелений
- Немає в наявності
- Код: 0-Himalaya10-NG
860 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sirex каремат Himalaya 10 185x55x1.0 см нато зелений
Sirex Himalaya 10 – міцний та довговічний каремат, який захищає від вологи та холоду протягом 4-х сезонів. Виготовлений з закритопористої, фізично зшитої поліетиленової піни. Одна з сторін килимка має рельєф (тиснення) і додатково армована ПЕ плівкою для кращої теплоізоляції та більшої стійкості до зносу. Ідеально підходить для військових для щоденного використання в польових умовах.
Ключові характеристики
- Товщина: 10 мм
- R-value: 1.7 (US)
- Одношаровий, одна сторона гладка, друга має тиснення та армована ПЕ плівкою
- Виготовлений з високоякісного екологічно чистого пінополіетилену
- Не містить токсичних інгредієнтів, без запаху
- Легко миється та не вбирає вологу
- Не втрачає теплоізоляційних властивостей при проколі або порізі
- Легко скручується
Країна виробництва
Нідерланди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Himalaya |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 860 ₴

