
Карамат Sirex Annapurna 12, 200x55x1.2 см, сірий, вологоізоляційний та теплоізоляційний, для туризму та кемпінгу
- Немає в наявності
- Код: 0-Annapurna12-CLG
860 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сirex каремат Annapurna 12 200x55x1.2 см вугільний-світло сірий
Sirex Annapurna 12 – міцний та довговічний каремат, який захищає від вологи та холоду протягом 4-х сезонів. Цей килимок виготовлений із закрито-пористої, фізично зшитої поліетиленової піни, що забезпечує йому високу міцність та довговічність.
Ключові характеристики
- Товщина: 12 мм
- R-value: 2.0 (США)
- Двошаровий, обидві сторони мають тиснення та армовані плівкою ПЕ
- Виготовлений з високоякісного екологічно чистого пінополіетилену
- Не містить токсичних інгредієнтів, без запаху
- Легко миється і не вбирає вологу
- Не втрачає теплоізоляційних властивостей при проколі або порізі
- Легко скручується
Докладні технічні дані
Колір: Сірий
Ця модель збільшеної довжини підходить для комфортного відпочинку високим людям і призначена для туризму та кемпінгу. Країна виробництва – Нідерланди.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтівів |
- Ціна: 860 ₴

