-20%

Палатка Kelty Late Start 4 для 4 осіб, швидка установка, всесезонна, 1800 мм водостійкість
- В наявності
- Код: 4-40820819
11 700 ₴
9 360 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Late Start 4
Kelty Late Start 4 – чотиримісний місткий намет із системою швидкого та легкого встановлення. Проста та зручна конструкція робить намет незамінним супутником у пригодах на природі протягом трьох сезонів. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкого встановлення та збору намету в найрізноманітніших погодних умовах або в темряві. Попередньо вигнуті дуги дозволяють збільшити внутрішній простір.
Ключові характеристики
- Вільностояча конструкція
- Quick Corners – зручні рукави на кутах для швидкого встановлення дуг
- Один D-образний вхід та один тамбур
- Пропаяні шви дна та тенту
- Конструкція каркаса з двох дуг
- Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір
- Колірна маркування дуг і кріплень для швидкого та зручного встановлення
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний чохол для намету
Технічні дані
- Довжина: 215 см
- Стан: Новий
- Сезон: Всесезонний
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість спальних місць: 4
- Матеріал тенту: Поліестер
- Форма: Полусфера
- Тип виробу: Намет
- Кількість шарів: Двошаровий
- Призначення: Трекингові
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Водостійкість тенту: 1800 мм вод. ст.
- Водостійкість дна: 1800 мм вод. ст.
- Дуги: Алюмій
- Вага: 2.83 кг
- Висота: 142 см
- Ширина: 205 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelty |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Форма | Півсфера |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 215 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1800 мм вод. ст. |
| Водостійкість дна | 1800 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.83 |
| Висота | 142 |
| Ширина | 205 |
- Ціна: 9 360 ₴








