-30%

Палатка Sierra Designs Studio 3 для трекінгу, 3 місця, водостійкість 3000 мм, ультралегка синя-жовта.
- В наявності
- Код: 4-40150818
22 455 ₴
15 719 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сierra Designs намет Studio 3 синьо-жовтий
Sierra Designs Studio 3 – ультралегкий тримісний намет з комфортним внутрішнім простором. Швидка та легка установка, один вхід та один просторий тамбур для спорядження. Конструкція дуг забезпечує практично вертикальний вхід у намет, що значно збільшує простір всередині. Намет компактно складається в компресійний мішок і займає мінімум місця в рюкзаку.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Швидка та легка установка
- Конструкція каркасу з двох дуг – арочні дуги, з’єднані 160° хабом з алюмінію, та одна поперечна коротка дуга
- Легкі та міцні дуги з унікального сплаву DAC Featherlite Aluminium
- Один D-образний вхід та один місткий тамбур для речей
- Зручне внутрішнє простір збільшеного обсягу
- Секції дуг зменшеного розміру – для більш компактної упаковки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний компресійний чохол для намету
Технічні дані
- Вага: 1.84 кг
- Водостійкість дна: 3000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 158 см
- Довжина: 216 см
- Ширина: 173 см
- Дуги: Дюралюмій
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тенту: Полиестер
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.84 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 158 см |
| Довжина | 216 см |
| Ширина | 173 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 15 719 ₴










