-30%

Намет Sierra Designs Convert 3, всесезонний, тримісний, 2 входи, легкий, синьо-жовтий
- В наявності
- Код: 4-40147018
28 800 ₴
20 160 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка Sierra Designs Convert 3 синьо-жовта
Sierra Designs Convert 3 – всесезонна тримісна палатка з об’ємним внутрішнім простором, двома входами та двома простором. Повністю знімний фронтальний тамбур допоможе заощадити вагу, якщо не потрібно додаткове місце для зберігання речей. Внутрішня частина палатки повністю виготовлена з тканини, що забезпечує комфортний внутрішній мікроклімат навіть у найхолодніші дні. При цьому Convert 3 – одна з найлегших 4-сезонних палаток на ринку.
Ключові характеристики
- Стійка конструкція
- Збільшений внутрішній простір
- Два великих входи і два тамбура
- Повністю знімний фронтальний тамбур з боковим входом
- Конструкція каркаса з трьох з’єднаних дуг, окремої середньої дуги та додаткової дуги для тамбура
- Легкі та міцні дуги Yunan UL Aluminum
- Секції дуг зменшеного розміру – для більш компактної упаковки
- Снігозахисна спідниця по периметру тамбурів
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Burrito Bag – компактний компресійний чохол для палатки
Технічні дані
- Вага: 3.26 кг
- Водостійкість дна: 2000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 114 см
- Довжина: 215 см
- Ширина: 175 см
- Дуги: Алюмій
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекінг
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 3.26 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 175 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 20 160 ₴










