-20%

Скейтборд Enuff Flash червоно-оранжевий 8" x 32" з канадським кленом і підшипниками ABEC 7
- В наявності
- Код: 4-ENU3200-RO
5 148 ₴
4 118 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Enuff скейтборд Flash червоно-оранжевий
Enuff Flash – скейтборд з топовими компонентами для хлопців і дівчат. Підійде райдерам як початкового, так і просунутого рівня. Стильна графіка та забарвлення в пастельних тонах доповнені міцною підвіскою, яка розрахована на максимально високі навантаження. Збільшений розмір деки та міцні поліуретанові колеса забезпечать ідеальне ковзання в скейт-парках, високу швидкість та довгий термін служби. Enuff – якісні дошки та комплектуючі для скейтбордингу виробництва Великобританії. Безкомпромісна якість за прийнятною ціною, створена скейтбордистами для скейтбордистів.
Ключові характеристики
Докладні технічні дані
- Розмір деки: 8 х 32 дюйми
- Матеріал деки: канадський клен, 7 шарів
- Тип конкейва: середній
- Підвіска: 139 мм Decade Pro з бушингами SHR жорсткістю 95А
- Колеса: 53 мм Refresher з жорсткістю 99A
- Підшипники: алюмінієві класу ABEC 7
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр коліс | 53 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість коліс | 99A |
| Матеріал деки | канадський клен |
| Подшипник | ABEC 7 |
| Товщина коліс | 53 мм |
- Ціна: 4 118 ₴



