
Скейтборд Enuff Big Wave 8" x 32" - канадський клен, підвіс Decade, нова модель
- В наявності
- Код: 4-ENU2990-BS
5 192 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Enuff скейтборд Big Wave коричнево-сріблястий
Enuff Big Wave – новий скейтборд у лінійці Enuff, представлений у двох чудових кольорах. Стильна графіка займає третину дека, щоб підкреслити природний малюнок дерева. Збільшена дека, ексклюзивна широка підвіска Decade та жорсткі колеса забезпечують стабільність, маневреність і точність рухів.
Ключові характеристики
- Розмір дека: 8 х 32 дюйми
- Матеріал: канадський клен, 7 шарів
- Форма: середній конкейв
- Підвіска: 139 мм підвіска Decade з бушингами SHR жорсткістю 95А
- Колеса: 53 мм з жорсткістю 99A
- Підшипники: алюмінієві класу ABEC 7
Enuff – якісні дошки та комплектуючі для скейтбордингу виробництва Великої Британії. Безкомпромісна якість за прийнятною ціною, створена скейтбордистами для скейтбордистів.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр коліс | 53 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість коліс | 99A |
| Матеріал деки | канадський клен |
| Подшипник | ABEC 7 |
| Товщина коліс | 53 мм |
- Ціна: 5 192 ₴

