
Круїзер Mindless Tiger Sword чорний 9x30 дюймів, підвіска Gen-X, до 100 кг
- В наявності
- Код: 4-ML5250-BK
7 700 ₴
6 160 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Mindless круїзер Tiger Sword black
Mindless Tiger Sword – компактний та стійкий круїзер зі стильною графікою за доступною ціною. Це ідеальна дошка для поїздок до школи або на роботу, оскільки компактний розмір дозволяє закріпити її на рюкзаку для зручного пересування в метро, торгових центрах та інших людних місцях.
Ключові характеристики
Докладні технічні дані
- Виготовлений з семи шарів клена
- Тип деки – спрямована з м'яким конкейвом
- Розмір деки 9 х 30 дюймів
- Підвіска Mindless Gen-X розміром 159 мм
- Поліуретанові бушинги 95A конічної форми
- Колеса Mindless Sucka 55 х 35 мм і жорсткістю 86A
- Хромовані підшипники класу ABEC 7
- Максимальна вага райдера – 100 кг
Дека та колеса стійкі до нерівностей дороги та витримують великі навантаження в порівнянні зі стандартним скейтбордом. Наждачна поверхня на верхньому шарі деки гарантує відмінне зчеплення з підошвою взуття. Виробляється в двох кольорах, напівпрозора фарба підкреслює текстуру дерева.
Mindless – британський бренд, який виробляє різноманітні лонгборди від міні круїзерів до даунхілу та фристайлу, забезпечуючи при цьому високу якість за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр коліс | 35 мм |
| Жорсткість коліс | 86А |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Лонгборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подшипник | ABEC 7 |
- Ціна: 6 160 ₴




