
Круїзер Mindless Raider VI м'ятний 8 x 34 дюйма з наждачним покриттям та підвісом RK
- В наявності
- Код: 4-ML2060-MT
7 832 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Mindless круїзер Raider VI м'ятний
Mindless Raider VI – популярний круїзер в оновленому виконанні. Шосте покоління відрізняється динамічним принтом у двох варіантах забарвлення, щоб бути максимально помітним. Конструкція має знайомі характеристики, за які Raider цінять і люблять. Суміш клена, бамбука та деревних волокон в поєднанні зі спортивними підвісками забезпечує легкий карвінг і катання містом. Наждачна крихта на верхньому шарі дека гарантує відмінне зчеплення з підошвою взуття. Mindless – британський бренд, який виробляє різноманітні лонгборди від міні круїзерів до даунхіллу та фристайлу, забезпечуючи при цьому високу якість за доступною ціною.
Ключові характеристики
- Виготовлений з клена, бамбука та деревних волокон
- На верх дека нанесено наждачне покриття
- Тип дека – випуклий кіктейл
- Розмір дека 8 х 34 дюйми
- Підвіска RK розміром 5.5 дюймів з бушингами Serenity SHR жорсткістю 78А
- Колеса Ground діаметром 70 мм та жорсткістю 80А
- Хромовані підшипники класу ABEC 5
- Максимальна вага райдера – 90 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Лонгборд |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подшипник | ABEC 5 |
- Ціна: 7 832 ₴



