
Складаний ніж SOG Centi I (CE1002-CP) з лезом 3,56 см з нержавіючої сталі, чорний
- Немає в наявності
- Код: 3-729857007023
765 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Centi I (CE1002-CP)
Складаний ніж SOG Centi I — це компактний та універсальний інструмент, який ідеально підходить для повсякденного використання. Його можна легко носити на брелку чи шнурку, а також ховати в кишені. Зроблений з якісної нержавної сталі, він стане надійним помічником у різних легких завданнях різання.
Особливості SOG Centi I
Цей ніж має ковзаючий шарнірний дизайн і 1,4-дюймове лезо, що робить його тоншим за більшість автомобільних ключів, але при цьому достатньо міцним. Повністю виконана з нержавної сталі конструкція гарантує надійність і довговічність.
Характеристики SOG Centi I
- Довжина в закритому стані: 5,08 см
- Вага: 11,34 г
- Довжина леза: 3,56 см
- Товщина леза: 0,13 см
- Механізм блокування: Ковзання
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: Нержавна сталь
- Форма леза: Пряме
- Твердість: Rc. 50-52
- Матеріал ручки: Нержавна сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 11.34 г |
| Довжина ножа | 5.08 мм |
| Довжина у складеному стані | 5.08 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 11.34 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 3.56 мм |
| Товщина леза | 0.13 мм |
- Ціна: 765 ₴







