
Складний ніж SOG Twitch II (TWI12-CP) з лезом AUS-8, чорний, EDC 15,75 см
- В наявності
- Код: 3-729857995450
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Twitch II (TWI12-CP)
Ніж SOG Twitch II — це обмежена серія кишенькового ножа з чорними ручками та лезвием з чорним покриттям TiNi. Він включає всі необхідні функції, такі як відкривання SAT, що забезпечує швидке відкривання за потреби, а також високо якісне лезво з нержавної сталі AUS-8 з відмінними характеристиками. Цей ніж ідеально підходить як подарунок або для використання в якості стильного EDC.
Особливості ножа SOG Twitch II
- Гострий, як бритва, прямо з коробки.
- AUS-8 має високі рівні жорсткості, міцності, зносостійкості та стійкості до корозії.
- Надзвичайно швидко відкривається будь-якою рукою за допомогою подвійних шпилек великого пальця або ударом.
- Затиск можна використовувати для низького носіння або закріплення доларових купюр і карт.
Характеристики SOG Twitch II
Основні параметри
- Загальна довжина: 15,75 см
- Закрита довжина: 9,02 см
- Вага продукту: 73,71 г
- Довжина леза: 6,73 см
- Товщина леза: 0,25 см
- Механізм блокування: Lockback
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: сталь AUS-8
- Твердість: Rc. 57-58
- Матеріал ручки: Анодований алюміній 6061-T6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 73.71 г |
| Довжина ножа | 15.75 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.02 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 73.71 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 6.73 мм |
| Товщина леза | 0.25 мм |
- Ціна: 3 782 ₴







