
Складний ніж SOG Twitch II з лезом AUS-8 та ручкою з палисандра, 15,75 см
- Немає в наявності
- Код: 3-729857998758
3 782 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Twitch II (TWI17-CP)
Складаний ніж SOG Twitch II — це доступний, але потужний EDC з усіма очікуваними функціями. Цей ніж для щоденного носіння має допоміжне відкриття, корозійностійке лезо AUS-8 та ручку з палісандру, і є улюбленою класикою SOG. Завдяки застібкам для глибокого носіння, Twitch II стане ідеальним компаньйоном у вашому повсякденному житті.
Особливості ножа SOG Twitch II
- Високоякісна нержавіюча сталь з відмінною стійкістю до іржі та легким заточуванням.
- Технологія SOG Assisted забезпечує швидке розгортання за командою.
- Пружина леза відкривається майже миттєво після зацеплення.
- Ручка з рожевого дерева забезпечує класичний вигляд і відчуття.
Характеристики SOG Twitch II
- Загальна довжина: 15,75 см
- Закрита довжина: 9,02 см
- Вага продукту: 73,71 г
- Довжина леза: 6,73 см
- Товщина леза: 0,25 см
- Механізм блокування: Lockback
- Тип краю: Прямий
- Тип леза: сталь AUS-8
- Твердість: Rc. 57-58
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 73.71 г |
| Довжина ножа | 15.75 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.02 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал піхов | Дерево |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 73.71 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 6.73 мм |
| Товщина леза | 0.25 мм |
- Ціна: 3 782 ₴





