
Складаний ніж SOG Traction Satin, легкий і компактний, 8,9 см лезо, Back Lock
- В наявності
- Код: 3-729857003834
2 091 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний ніж SOG Traction, Satin (SOG TD1011-CP)
Складний ніж Traction бренду SOG Компактний і легкий ніж-складник SOG Traction прекрасно підходить для щоденного носіння та побутового використання. У нього сатинований клинок зі сталі 5CR13MOV легко витягується за допомогою шпенька і надійно фіксується замковим механізмом бэклок. Текстуровані накладки рукояті виконані з термопластика GRN.
Особливості ножа Traction
- Відкривається однією рукою за допомогою шпенька;
- Тип замка для фіксації леза - Back Lock;
- Насічки на обуху;
- Рукоять текстурована;
- Двостороння кліпса глибокого носіння зі сторони торця рукоятки.
Характеристики SOG Traction
Основні параметри
- Вага: 65 г;
- Загальна довжина: 19,7 см;
- Довжина клинка: 8,9 см;
- Товщина обуха: 2,5 мм;
- Матеріал клинка: 5Cr15MoV;
- Твердість клинка: 54-58 HRC;
- Покриття клинка: Satin;
- Матеріал рукояті: Термопластик GRN.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 65 г |
| Довжина ножа | 19.7 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Зелений |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Термопластик |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 65 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.9 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піхов | Термопластик GRN |
- Ціна: 2 091 ₴









