
Складний ніж SOG Flare 89 мм, Plunge Lock, чорний, легкий GRN з кліпсою
- В наявності
- Код: 3-729857007887
1 958 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Flare, Satin (SOG FLA1001-CP) з вбудованим запобіжником
Складаний ніж Flare бренду SOG використовує у своїй конструкції відмінний замок Plunge Lock, з вбудованим запобіжником, для надійної фіксації леза. Рукоятка ножа виконана з практичного ультралегкого нейлону, армованого склопластиком, і доповнена кишенею кліпсою положення Tip-Up. Лезо швидко вибухає будь-якою рукою за допомогою обоюдного шпенька і так само просто ховається при легкому натисканні тумблера на бічній стороні рукоятки.
Особливості ножа Flare
- Відкривається однією рукою за допомогою шпенька;
- Тип замка для фіксації леза - Plunge Lock;
- Рукоятка з рельєфною поверхнею;
- Кліпса глибокого носіння з боку торця рукоятки.
Характеристики SOG Flare
Технічні дані
- Вага: 85 г;
- Загальна довжина: 20,3 см;
- Довжина леза: 8,9 см;
- Товщина обуха: 3 мм;
- Матеріал леза: 8Cr13MoV;
- Твердість леза: 56-58 HRC;
- Матеріал рукоятки: термопластик GRN;
- Тип ріжучої кромки: Пряма;
- Тип заточування: Clip Point;
- Покриття леза: Satin;
- Колір леза: Світлий;
- Колір: Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага ножа | 85 г |
| Довжина ножа | 20.3 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Особливості | Запобіжник |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 85 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 8.9 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 8.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | Satin |
- Ціна: 1 958 ₴








