
Ніж SOG SEAL Strike AUS-8, полусерейторне лезо, тактичний чорний ніж з ножнами
- В наявності
- Код: 3-729857002516
6 274 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG SEAL Strike, Part Serr Blk TiNi Delx Molded Shth-Ti (SOG SS1003-CP)
Ніж SEAL Strike бренду SOG - міцний фіксований ніж з сталі AUS-8. Це тактична модель, яка оснащена такими перевагами, як напівсерейторне лезо, насічки та додатковий зріз на обуху, склобій та універсальні ножни.
Ключові характеристики
- Вага: 159 г
- Товщина леза: 4 мм
- Загальна довжина: 24,4 см
- Довжина леза: 12,4 см
- Лезо: сталь AUS-8
- Твердість: Rc. 56-58
- Матеріал рукояті: склопластиковий нейлон та нержавіюча сталь
- Матеріал ножен: жорсткий формований нейлон
Докладні технічні дані
- Тип: Ненадійний ніж
- Довжина рукояті, мм: 120
- Тип ріжучої кромки: Полу-серейторна
- Тип заточування: Clip Point
- Покриття леза: титановий нітрид
- Колір леза: темний
- Замок: Немає
- Кліпса: Немає
- Ножни/Чохол: Є
- Колір: чорний
Ви можете купити ніж SOG SEAL Strike Part Serr Blk TiNi Delx Molded Shth-Ti за доступною ціною з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. З'явилися питання щодо товару? Дзвоніть нам: 093 616-44-41, 066-019-47-77. Будемо раді надати консультацію і допомогти вибрати найбільш відповідний товар, який вирішить саме ваші завдання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 159 г |
| Довжина ножа | 24.4 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 159 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 12.4 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чохла | Hard Molded Nylon |
- Ціна: 6 274 ₴










