
Складаний ніж-брелок SOG Key Knife Black, 38 мм, легкий і компактний мультитул
- Немає в наявності
- Код: 3-729857999274
667 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний ніж-брелок SOG Key Knife, чорний (SOG KEY101)
Кишеньковий ніж-брелок у формі ключа SOG Key Knife - це мініатюрний складний ніж, який легко поміститься в кишені, ключниці або гаманці. Він стане в нагоді, якщо потрібно відкрити коробку, наточити олівець, почистити яблуко або перерізати шнурок. Ніж-ключ завдяки загартуванню сталі до 57 одиниць за Роквеллом і легуючим добавкам – хрому, ванадію, молібдену, лезо отримало відмінні міцнісні та ріжучі характеристики, а також корозійну стійкість. Лінія обуха, трохи знижена до гостря, покращила його здатність пробивати щось.
Особливості брелка Key Knife
- Легкий і компактний;
- Завдяки міцному кільцю, можна носити на ключниці або як брелок;
- Лезо витягується за допомогою нігтьового зацепу;
- Фіксується в розкладеному вигляді замком Back lock.
Характеристики SOG Key Knife
Загальні дані
- Вага: 20 г;
- Загальна довжина: 102 мм;
- Довжина леза: 38 мм;
- Товщина леза: 2.5 мм;
- Марка сталі: 5Cr13MoV;
- Твердість леза: 55-57 HRC;
- Тип заточування: пряма drop-point;
- Матеріал ручки: нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 20 г |
| Довжина ножа | 102 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 5Cr13Mov |
| Матеріал піхов | Метал |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 20 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 38 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
- Ціна: 667 ₴






