
Складаний ніж SOG Salute Black, EDC-ніж з кліпсою, 9.2 см лезо, Back Lock
- Немає в наявності
- Код: 3-729857994378
2 380 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ніж SOG Salute, Чорний (SOG FF11-CP)
Ніж-складник SOG Salute - типова модель для EDC-носіння. Він легко відкривається однією рукою, завдяки рельєфу впевнено лежить в долоні і не прагне вислизнути. Лезо виготовлене з сталі з високою корозійною стійкістю і властивістю довго утримувати лезо гострим.
Особливості ножа Salute
- Відкривається однією рукою за допомогою двостороннього шпенька;
- Тип замка для фіксації леза - Back Lock;
- Насічки на обуху;
- Рукоятка з рельєфною поверхнею і сталевими вставками;
- Виїмки під пальці для кращого хвату;
- Знімна кліпса глибокого носіння з боку торця рукоятки.
Характеристики SOG Salute
- Вага: 119 г;
- Загальна довжина: 20 см;
- Довжина леза: 9,2 см;
- Товщина обуха: 3 мм;
- Матеріал леза: 8Cr13MoV;
- Твердість леза: 56-58 HRC;
- Матеріал рукоятки: G10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Вага ножа | 119 г |
| Довжина ножа | 20 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Особливості | Металева кліпса |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.2 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піхов | G10 |
- Ціна: 2 380 ₴







