
Миска з кришкою Tatonka Food Bowl 1L нержавіюча сталь, об'єм 1 л, срібляста
- В наявності
- Код: 3-4013236289152
2 288 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска з кришкою Tatonka Food Bowl 1L Silver (TAT 4039.000)
Миска для їжі об'ємом 1 л з кришкою, включаючи гумове ущільнення.
Особливості Tatonka Food Bowl 1L:
- 100% нержавіюча сталь 18/8
- Довговічна і безпечна для харчових продуктівi>
- Легко миється
Характеристики миски Food Bowl 1L:
- Матеріал: 100% нержавіюча сталь 18/8
- Розміри: 20 х 6 см
- Об'єм: 1,0 л
- Вага: 410 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatonka |
| Висота миски | 6 см |
| Довжина миски | 20 см |
| Діаметр миски | 20 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 л |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Ширина миски | 6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 2 288 ₴



