
Миска з кришкою Tatonka Food Bowl 0.75L, нержавіюча сталь, без BPA
- В наявності
- Код: 3-4013236289145
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чаша з кришкою Tatonka Food Bowl 0.75L, Срібляста (TAT 4038.000)
Чаша Tatonka – екологічний контейнер для зберігання продуктів, виготовлений з нержавіючої сталі. Посуд не містить бісфенолу А, безпечний для харчових продуктів і стійкий до кислот. Tatonka Food Bowl має кришку з гумовим ущільненням і закривається на кліпси. На внутрішній стороні є практична вимірювальна шкала.
Особливості Tatonka Food Bowl 0.75L
- З вимірювальною шкалою
- Матеріал безпечний для харчових продуктів і стійкий до кислот фруктів
- Кришка з гумовим ущільненням (без BPA)
Характеристики чаші Food Bowl 0.75L
Технічні дані
- Матеріал: Нержавіюча сталь 18/8
- Вага: 350 г
- Об'єм: 0.75 л
- Розміри: 190х60 мм
- Кількість у наборі: 2 шт
- Кількість персон: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatonka |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал кришки | Харчовий силікон |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 л |
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Длина миски | 190 см |
| Диаметр миски | 190 см |
| Ширина миски | 60 см |
- Ціна: 2 080 ₴



