
Набір стаканів Sea to Summit DeltaLight Tumbler 350 мл, 2 шт, Tritan, без BPA
- В наявності
- Код: 3-9327868120109
445 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір склянок DeltaLight Tumbler 2pk, 350мл від Sea to Summit (STS ADLTUM2)
Набір склянок Sea to Summit DeltaLight Tumbler – це компактна і безпечна альтернатива скляному посуду. Його унікальна овальна форма дозволяє легко зберігати його на боці, що дозволяє укладати його в чашу DeltaLight, Alpha та Sigma.
Ключові характеристики
- Об'єм: 350 мл, ідеально підходить для подачі пива, вина та газованих напоїв
- Матеріал: Виготовлений з міцного і легкого харчового прозорого Тритану, що не містить BPA
- Конструкція: Ударостійка і безпечна альтернатива скляному посуду
- Зручна об'ємна шкала, що містить стандартні розміри для "шотів" і вина
- Продається як набір з двох склянок
Докладні технічні дані
- Висота: 9,5 см
- Діаметр: 8,3 см
- Вага: 104 г
- Кількість в наборі: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Висота | 9.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Об`єм | 350 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 8.3 мм |
| Матеріал | Тритан |
| Нижній діаметр | 8.3 мм |
- Ціна: 445 ₴




