
Газова пальник Pinguin Hiker (PNG 610) з захистом від вітру, 3000 Вт, 95 г
- В наявності
- Код: 3-8592638610048
1 068 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова пальник Pinguin Hiker (PNG 610)
Пальник газовий Pinguin Hiker — це відмінний вибір для любителів активного відпочинку та туризму. Основною причиною вибору Pinguin Hiker є вбудований захист конфорки від вітру. Це допоможе, особливо в горах, де часто дме сильний вітер. Інші переваги, на які варто звернути увагу при виборі Pinguin Hiker, включають малу вагу, хорошу компактність та пластиковий кофр у комплекті, що захищає від пошкоджень під час транспортування.
Ключові характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній
- Розміри: 20 х 120 х 78 мм
- Вага: 95 г
- Тип балона: різьбовий
- Паливо: газ
- П’єзопідпалювання: немає
- Потужність: 3000 Вт
- Компактні габарити
- Сумісність з ємностями (12 см+)
- Оригінальна продукція
Технічні дані
- Витрата пального: не вказано виробником
| Комплектація | |
|---|---|
| Інструкція по експлуатації | Ні |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Ні |
| Основні | |
| Вага | 95 кг |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Матеріал газового пальника | Комбінований |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 068 ₴





