
Газова титансова пальника Pinguin Mantis Titan 3000 Вт, вага 98 г, з виносним підключенням
- В наявності
- Код: 3-8592638628043
3 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова пальник титановий Pinguin Mantis Titan (PNG 628)
Газова пальник Pinguin Mantis Titan завдяки використанню титану важить всього 98 г. Широка основа і низький профіль забезпечують високу стабільність під час приготування, а діаметр плеч 5-14 см дозволяє встановлювати середні та великі каструлі. Складні ніжки і плечі дозволяють компактно скласти пальник Pinguin Mantis у сітчастий чохол для економії місця у вашому рюкзаку. Конфорка, також виготовлена з титану, ефективно розподіляє полум'я по всьому дну каструлі, оптимізуючи роботу пальника. З'єднання пальника з виносною трубкою дозволяє використовувати газовий балон до останнього залишку.
Особливості пальника Mantis Titan:
- Виносне підключення балона;
- Широка потужна конфорка, ідеально розповсюджуюча полум'я;
- Складні ноги та плечі;
- Постачається в комплекті з сітчастим чохлом;
- Виготовлена з легкого і твердого титанового сплаву;
Характеристики Pinguin Mantis Titan:
Технічні дані:
- Матеріал: титан, алюміній;
- Розміри: 45 х 145 х 75 мм;
- Вага: 98 г;
- Тип балона: різьбовий;
- Паливо: газ;
- П'єзопідпал: немає;
- Потужність: 3000 Вт;
| Комплектація | |
|---|---|
| Інструкція по експлуатації | Ні |
| Газовий балон | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Ні |
| Основні | |
| Вага | 98 кг |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Матеріал газового пальника | Титан |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Діаметр встановлюваної ємності | 14 мм |
- Ціна: 3 560 ₴






