
Титановий газовий пальник Pinguin Atom Titan, легкий та компактний, 2600 Вт
- В наявності
- Код: 3-8592638674088
1 691 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова пальник титановий Pinguin Atom Titan (PNG 674088)
Титановий пальник Atom Titan бренду Pinguin - це дуже легкий і компактний, мінімалістичний пальник із титану, який ідеально підійде для вашої подорожі.
Особливості газового пальника Atom Titan
- З різьбовим з'єднанням
- Регулювання полум'я
- Складається
Характеристики Pinguin Atom Titan
Загальні дані
- Розміри: ø85 x 9 мм
- Вага: 45 г
- Матеріал: титан
- Колір: Зелений
- Тип балона: Різьбовий
- Комплектація: Без газового балона
- П'єзопідпал: Немає
- Потужність, Вт: 2600
- Витрата пального: Не зазначено виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал газового пальника | Титан |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Ні |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Діаметр встановлюваної ємності | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип балона | Резьбовий |
- Ціна: 1 691 ₴


