
Палатка Pinguin Gemini 210 для 3 осіб, двошарова, з тамбуром, зелена
- В наявності
- Код: 3-8592638112047
11 303 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримісна палатка Pinguin Gemini 210, Зелена (PNG 112)
Палатка Pinguin Gemini 210 – справжня сімейна палатка з міцним каркасом з дюралюмінієвих дуг, що дозволяє їй бути максимально міцною та вітростійкою і підходить для відпочинку практично за будь-яких погодних умов. Завдяки консольній дузі місце в тамбурах збільшено, а завдяки клапанам палатка має відмінну вентиляцію. Тент палатки має спеціальне покриття, що захищає від впливу ультрафіолетових променів.
Ключові характеристики
- Стійка конструкція
- Два входи та два тамбура
- Пропаяні шви та дно палатки
- Два вентиляційні клапани на тенті
- Кишені для дрібних речей і підвісна полиця
- Блискавки YKK
- Штормові відтяжки для додаткової стійкості
- Компресійний мішок
- Москітна сітка
Докладні технічні дані
- К-во людей: 3+1
- К-во входів: 2
- Висота внутрішньої палатки/тенту: 125 см
- Дуги: Dural 7075 T9, 3 прути, d 9,5 мм
- Тент: Нейлон RipStop PU з покриттям 4000 мм h3O, силіконізований, захист від UV
- Дно: Нейлон PU з покриттям 10000 мм h3O
- Розмір в упаковці: 52*18 см
- Вага: 4,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 303 ₴










