
Двомісна палатка Sea to Summit Telos TR2, легка, водонепроникна, зелена, для трекінгу
- В наявності
- Код: 3-9327868145522
24 697 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна палатка Telos TR2, Mesh Inner, Sil/PeU, Green від Sea to Summit (STS ATS2040-01170409)
Двомісна палатка Telos TR2 - це повнофункціональна надлегка трисезонна палатка, що поєднує в собі простір, комфорт, продуману вентиляцію і кілька режимів налаштування.
Ключові характеристики
- Сезонність: трисезонна;
- Спальних місць: 2 людини;
- Мін. вага (тент+палатка+дуги): 1482 г;
- Вага Тент+Дуги+Кілочки: 1199 г;
- Вага в упаковці: 1657 г;
- Упакований розмір: 13 х 13 х 48 см;
- Розміри підлоги (Д x Ш, голова/ноги): 215 х 134/109 см;
- Площа: 2,62 м²;
- Тамбур: 1,8 м²;
- Мінімальна висота: 105 см;
- Використовувана висота: 111 см;
- Кількість дверей: 2;
- Кількість дуг: 1;
- Матеріал і діаметри дуг: DAC Featherlite NSL 8.5mm; 9.0mm анодований алюміній;
- Матеріал внутрішньої палатки: 15D поліестер High-Airflow No-See-Um Mesh;
- Матеріал дна: 20D Sil-PeU покритий нейлон Ripstop;
- Водостійкість дна: 2500 мм;
- Матеріал тенту: 15D Sil-PeU покритий нейлон Ripstop;
- Водостійкість тенту: 1200 мм;
- Може використовуватися з футпринтом (не входить в комплект): так;
- Надлегка: так;
- Тип дизайну: Freestanding;
- Кілочки в комплекті: 8 шт.
Докладні технічні дані
Вентиляція здійснюється через Apex Vent та вентиляційні отвори Baseline, які дозволяють ефективно управляти мікрокліматом всередині палатки. Завдяки універсальному налаштуванню ви можете змінити конфігурацію палатки залежно від погодних умов. Зручна система зберігання FairShare дозволяє розподілити навантаження між товаришами по табору, а світлова смуга забезпечує додаткове освітлення всередині палатки.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 134 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 24 697 ₴










