
Двомісна ультралегка палатка Sea to Summit Alto TR2, 1200 мм водонепроникність, зелена
- В наявності
- Код: 3-9327868145539
22 739 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна палатка Alto TR2, Mesh Inner, Sil/PeU Fly, NFR, Green від Sea to Summit (STS ATS2039-01170409)
Двомісна ультралегка палатка Alto TR2 бренду Sea to Summit — ідеальний вибір для походів. Її унікальна конструкція поєднує в собі простір і комфорт, а силіконізована тканина забезпечує водостійкість і зносостійкість.
Ключові характеристики
- Сезонність: трисезонна
- Спальних місць: 2 особи
- Мін. вага (тент + палатка + дуги): 1156 г
- Вага Тент + Дуги + Кілочки: 971 г
- Вага в упаковці: 1340 г
- Розмір в упаковці: Ø13 х 53 см
- Розміри підлоги (Д х Ш, голова/ноги): 215 х 135 х 97 см
- Висота: 108 см
- Площа: 2,5 м²
- Тамбур: 1,7 м²
- Кількість дверей: 2
- Кілочки в комплекті: 9 шт
Докладні технічні дані
- Матеріал і діаметри дуг: DAC Featherlite NFL 8,7 мм і NSL 9 з анодованого алюмінію
- Матеріал внутрішньої палатки: 15D Polyester High-Airflow No-See-Um Mesh
- Матеріал дна: 15D Sil-Peu Coated Nylon Ripstop
- Водостійкість дна: 1200 мм
- Матеріал тенту: Silicone / Polyether Polyurethane coated 15D Nylon Ripstop
- Водостійкість тенту: 1200 мм
- Може використовуватися з футпрінтом (не входить в комплект): так
- Суперлегка: так
- Тип дизайну: напівавтономний
Ви можете купити палатку Sea to Summit Alto TR2 по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті. З'явилися питання щодо товару? Звертайтеся, будемо раді проконсультувати і допомогти вибрати найбільш підходящий товар, який вирішить саме ваші завдання!
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 97 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 135 см |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 22 739 ₴









