
Повербанк BioLite Charge 20 PD 6000 мАг для смартфонів з USB-C PD
- В наявності
- Код: 3-850003383446
2 625 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор повербанк Biolite Charge 20 PD
Повербанк Biolite Charge 20 PD, створений для живлення високопродуктивної персональної електроніки нового покоління, оснащений функцією USB-C Power Delivery, що забезпечує швидшу і гнучку зарядку. Має компактний дизайн, легко упаковується і готовий до подорожей або життя далеко від розетки.
Особливості повербанка Biolite
- Приблизно 1,5 зарядів смартфона
- Портативний та міцний дизайн
- Відповідає вимогам FAA щодо ручної поклажі
- Можливість заряджати одразу кілька пристроїв
Характеристики Biolite Charge 20 PD
Технічні дані:
- Акумулятор: літій-іонний 6000 мАг
- 1x порт USB-C PD, до 18 Вт
- 2 порти USB-A для швидкої зарядки
- Протокол швидкої зарядки 3.0
- Вага: 165 г
- Розміри: 128 x 75 x 14 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biolite |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Вихідний струм | 18 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Призначення | Для електроніки |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 165 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USB Type-C;USB Type-A |
- Ціна: 2 625 ₴









