
Ледобур Black Diamond Turbo Ice Screw 13 см, легкий та ефективний, без ручки
- В наявності
- Код: 3-793661006305
3 337 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ледобур Black Diamond Turbo Ice Screws, 13 см (BD 490113.0000)
Ледобур Turbo Ice Screw бренду Black Diamond - простий, легкий та ефективний ледобур, має прогресивну форму та заточку зубців, а також проушину, яка працює як ручка.
Особливості ледобура Turbo Ice Screw
- Прогресивна заточка зубців забезпечує швидкість та зручність закручування;
- Класична, полегшена проушина;
- Запатентована конструкція, сертифікована CE.
Характеристики Black Diamond Turbo Ice Screw
Технічні дані
- Матеріал: хромомолібден;
- Навантаження: 10 кН;
- Вага:
- 13 см - 131 г;
- 16 см - 143 г;
- 19 см - 155 г;
- 22 см - 169 г.
- Бренд: Black Diamond;
- Вид: Без ручки;
- Довжина: 13 см;
- Колір: Чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина в розкладеному вигляді | 13 см |
| Довжина у складеному вигляді | 13 см |
| Довжина шнека | 13 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Льодобур |
| Тип ножів | Плоскі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 131 |
- Ціна: 3 337 ₴

