
Килимок туристичний Hannah Leisure 5.0, самонадувний, 5 см, легкий, сірий
- В наявності
- Код: 1-10003269HHX
3 652 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Hannah Leisure 5.0 magnet
Самонадувний туристичний килимок Hannah Leisure товщиною 5 см для походів, кемпінгу та відпочинку на природі. Каремат розрахований на використання влітку та в міжсезоння, що можливе завдяки його теплоізоляційним властивостям. Модель створена спеціально для активних людей, тому кожна деталь у ній призначена для створення максимального комфорту. Велика, в порівнянні з іншими моделями, товщина каремату (5 см) зробить непомітними всі нерівності на поверхні намету або землі.
Ключові характеристики
- Легкий
- Універсальний колір
- Фірмова якість з гарантією довговічності
- Комплектується компресійним чохлом
Подробиці технічних даних
- Матеріал: Polyester
- Товщина: 5 см
- Розміри: 183x51x5 см
- Розмір в упаковці: 20x30 см
- Вага: 1,03 кг
- Наповнювач: Суцільна піна
- Матеріал клапана: Пластик
- Колір: Сірий
- Форма килимка: Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Вага | 1.03 г |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтівів |
| Матеріал | polyester |
- Ціна: 3 652 ₴

